Váš úsmev je naším poslaním

Neštátne zdravotnícke zariadenie ProteoDENT ponúka kvalitné a komplexné služby v oblasti zubného lekárstva, používa moderné a inovatívne technológie ako RTG, RVG, intraorálnu kameru, polymerizačnú lampu, ultrazvuk, prístroje na endodonciu a ďalšie. Využitím našich služieb získate zdravé a žiarivo biele zuby po akých túžite.

  
Vstupné komplexné vyšetrenie

Zaujala Vás naša ponuka? Chceli by ste zmeniť stomatológa či len vyskúšať naše služby? Objednajte sa na komplexné vstupné vyšetrenie, kde Vám vytvoríme individuálny plán ďalšej starostlivosti o chrup. Zistite, čo zahŕňa vstupné vyšetrenie. 


 Preventívna prehliadka

Nezabúdajte, že najlepšou liečbou je prevencia. Nájdite si preto čas na pravidelné stomatologické prehliadky a majte stále žiarivý a zdravý úsmev. Včasné odstránenie problému Vás navyše stojí menej bolesti a peňazí. Radi Vás kedykoľvek prehliadneme, objednajte sa ešte dnes.

  
Dentálna hygiena

Pravidelná profesionálna dentálna hygiena je nevyhnutným doplnením domácej starostlivosti o zuby. V našej ambulancii využívame bezbolestnú ultrazvukovú metódu odstránenia povlaku a tiež najmodernejší systém AirPolishing na odstránenie nežiadúcich pigmentácií. Ak máte otázky, radi ich s Vami skonzultujeme.


 Estetická stomatológia

Nielen zdravé, ale aj krásne biele zuby dotvárajú Váš imidž, Vašu osobnosť. Využite preto našu širokú ponuku služieb v oblasti estetickej stomatológie. Používame výhradne kvalitné materiály a najmodernejšie postupy. Sme vždy pripravení poradiť Vám.

 

  
Bielenie zubov

Bielením zubov je možné odstrániť aj hlbšie zafarbenie skloviny vzniknuté pôsobením rôznych vonkajších vplyvov. Nenechajte si zničiť krásny úsmev neestetickým sfarbením zubov a dajte si ich vybieliť. Radi Vám túto službu v našej ambulancii poskytneme alebo spoločne nastavíme program domáceho bielenia.


 Endodoncia

Používame najmodernejšie a bezbolestné metódy ošetrenia koreňových kanálikov, vďaka čomu máme vysokú úspešnosť vyliečenia zubov aj v komplikovaných prípadoch. Neváhajte sa na nás obrátiť a zachovajte si vlastné zuby čo najdlhšie. Sme pripravení pomôcť Vám.

  
Protetické ošetrenie

Chýbajúce zuby sú nepríjemným problémom, ktorý negatívne vplýva na vnútornú pohodu človeka a často spôsobuje stratu sebavedomia. Radi Vám vrátime na pery bezchybný úsmev pomocou zubných náhrad, objednajte sa na vstupné vyšetrenie a konzultáciu o ďalšom postupe. Sme tu pre Vás.


 Stomatologická chirurgia

Aj trhanie zuba môže byť bezbolestný a pokojný zákrok. Dôležitý je šetrný a individuálny prístup lekára a vysoká odbornosť. To všetko sú hodnoty, ktoré sú v našej ambulancii najdôležitejšie. Ak Vás trápi bolesť zuba, zbavte sa obáv a využite naše služby. V našej ambulancii nájdete ústretovosť a citlivé ošetrenie.

 

Kontakt

Stomatologická ambulancia ProteoDENT
Hviezdoslavova 1, Nitra
Poliklinika - Klokočina
1. posch. vpravo

0948 476 730

MUDr. Simona Horňáková

Zubná ambulancia v Nitre ponúka kvalitnú starostlivosť, moderné vybavenie a individuálny prístup k pacientom.

 

Ordinačné hodiny

PON: 8:00 - 15:30
UT: 8:00 - 15:30
STR:  8:00 - 12:30
ŠTV:  8:00 - 15:30
PIA: 8:00 - 12:30