Vybavenie ambulancie

 
Ambulancia je zariadená v štýle  čistých línií, interiér je ladený v pastelových farbách, doplnky interiéru podporujú príjemný a komfortný pocit počas ošetrenia. Našou snahou je navodiť príjemnú atmosféru, kde sa pacient cíti pokojne a uvoľnene.
 
Prístrojové , nástrojové a materiálové vybavenie vyhovuje najnovším požiadavkám a trendom vybavenia stomatologickej ambulancie. Sú produktami renomovaných svetových značiek stomatologickej techniky a materiálov. Sú zárukou, že nároky pacienta na kvalitu ošetrenia budú splnené. 
 
  • Zubná súprava Smile Charm:  pohodlné zubné kreslo s ergonometrickými parametrami.
  • Vysokofrekvenčný zubný rtg prístroj Gendex 765 DC: v prípade potreby je možné zhotovenie intraorálnych snímkov priamo v kresle počas ošetrenia.
  • Digitálna zobrazovacia technika RVG Opteo2: použitím zobrazovania metódou digitálnych rtg snímkov sa niekoľkonásobne znižuje dávka ožiarenia tkanív. Je to najmodernejšia a k pacientovi šetrná metóda s vysokou diagnostickou rozlišovacou schopnosťou zobrazených štruktúr dutiny ústnej.
  • Intraorálna kamera Top Cam: zhotovením detailných fotografických záberov v ústnej dutine je možné  pacientovi ukázať daný stav chrupu, porovnať situáciu pred a po ošetrení. Pacient priamo na obrazovke vidí, ako mu bola zhotovená konkrétna výplň alebo protetická práca v ústach. Fotografie sa stávajú súčasťou zdravotnej dokumentácie.
  • Polymerizačná  lampa MiniLed Autofocus: najmodernejší a najefektívnejší typ polymerizačnej lampy na vytvrdzovanie fotokompozitných výplní.
  • Prístroje na dentálnu hygienu Prophy-Mate Neo a Perio-Mate: umožňujú šetrné ošetrenie parodontu, čistenie povrchu zubov, odstránenie zubných povlakov a sfarbenie skloviny. 
  • Ultrazvukový násadec:  šetrné odstránenie zubného kameňa ultrazvukom.
  • Prístroj na endodonciu Reciproc Gold: umožňuje  presné a efektívne opracovanie koreňových kanálikov devitálnych zubov.
  • Ultrazvuková čistička nástrojov Elmasonic, ICare+ NSK, Autokláv Faro Shark: prístroje na dezinfekciu a sterilizáciu nástrojov (najnovší systém dezinfekcie rotačných násadcov, sterilizácia všetkých vyšetrovacích nástrojov a spotrebného materiálu)

 

Kontakt

Stomatologická ambulancia ProteoDENT
Hviezdoslavova 1, Nitra
Poliklinika - Klokočina
1. posch. vpravo

0948 476 730

MUDr. Simona Horňáková

Zubná ambulancia v Nitre ponúka kvalitnú starostlivosť, moderné vybavenie a individuálny prístup k pacientom.

 

Ordinačné hodiny

PON: 8:00 - 15:30
UT: 8:00 - 15:30
STR:  8:00 - 12:30
ŠTV:  8:00 - 15:30
PIA: 8:00 - 12:30